מיטה זוגית

מזרונים, מיטה זוגית

מיטה זוגית היא פונקציה של מזרן זוגי, של קרש מיטה ואף של שלל האלמנטים שנכנסים למערכה. היא יכולה לבוא בשלל מידות, צבעים וצורות והיא יכולה להתאים באופן שלם למי שמדויק לו לבחור בה. הבחירה יכולה להתבסס על בסיס טעם אישי יחד עם התאמה הולמת לרצונות אישיים באשר למיטה זוגית.

איך בוחרים מיטה זוגית הולמת?

אפשר לתהות כך רבות ולשקול מה הם הקריטריונים לבחירת מיטה זוגית, שכן, יש כל כך הרבה צורות, גוונים, צבעים ומבחר. מה הם הוא המדויק, הנכון ביותר, המתאים והרלוונטי. איך יודעים על מה ללכת, מה לקחת, מה שייך באמת? ובכן, כשזה נוגע לבחירה של מיטה זוגית, אפשר שאין סיבה להרבות במילים, לאור כך שהיא באמת אמורה לעשות כמה דברים פשוטים: לספק מספיק מקום למי שרוצה לעשות בה שימוש, להיראות טוב ולאפשר זרימה אנרגטית בחדר, להיות נוחה ונעימה דיו לשינה. ואולי גם מאפיינים אחרים אך אנחנו חושבים שאפשר להסתפק או לכל הפחות להתחיל בכל אלו שכבר ציינו.

שיקולי מקום בבחירת מיטה זוגית

ראשית כל, אפשר להתייחס לאלמנט המקום. עצם כך שמדובר במיטה שהיא למעשה מיטה זוגית אנחנו כבר יכולים להניח שמדובר במיטה שיכולה להתאים לזוג. אלא שלא כל זוג מבקש את אותה כמות מרחב. לא רק בגלל שכל זוג והגודל שלו, ועל כן המרחב הדרוש לו – אלא שלכל זוג יש דרישה אחרת למרחב. אם מדובר במיטה זוגית, שמתפקדת כמו הקצאת המרחב של אוהל זוגי – אפשר שיש מקום בדיוק לזוג אחד, עם מעט מקום פנוי לנוע בין הגופים הקיימים. כך שאם מישהו רוצה לקחת קצת מרחב, או לישון באלכסון, או פשוט להישאר בחלל האישי שלו – זו לא אמורה להיות אפשרות. על פי כן, ברכישת אוהלים יש כלל אצבע של קניית אוהל שמספיק ל-4 איש באם מדובר באוהל שאמור לארח 2, ועל כן אפשר אולי לקחת מזו איזו פיסת חכמה בבחירתה של מיטה זוגית.